Без ток във Варна и областта утре ще са…

Поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия без ток утре, 22 юли, ще са следните места във Варненска област, съобщиха от ЕРП-Север.

– от 09:00 ч. до 16:00 ч. – гр. Варна – ул. Густав Вайганд от № 5 до № 17, ул. Йосиф Ковачев от № 1 до № 3, ул. Стоян Заимов от № 4 до № 32, ул. Хан Пресиян от № 36 до № 47.

– от 09:00 ч. до 16:30 ч. – гр. Варна – част от м-ст Манастирски рид, м-ст Панорама, м-ст Добрева чешма, СО Виница-Север – м-ст Розмарин.

– от 09:00 ч. до 13:00 ч. – гр. Варна – ул. Бузлуджа от № 15 до № 17.

– от 08:30 ч. до 17:00 ч. – гр. Варна, м-ст Боровец юг – абонатите, електрозахранени от МТП 877.

– от 08:30 ч. до 16:30 ч. – гр. Варна, м-ст Малко Ю, м-ст Евксиноград, м-ст Фатрико дере, м-ст Дабравата.

– от 09:00 ч. до 16:30 ч. – гр. Варна – м-ст Ален мак.

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – гр. Варна, м-ст Ракитника – абонатите, електрозахранени от ТП 1514.

– от 09:00 ч. до 17:00 ч. – гр. Девня – ул. Мелница, ул. Вълшебен извор, Промишлена зона под моста, ул. Батак, ул. Бор, ул. Бреза, ул. Пирот, бул. Съединение в кв. Реката, ул. Дунав, ул. Фронтоваци, ул. Цар Самуил, ул. Явор, стопански двор, ул. Братя Миладинови, ул. Вихър, ул. Волга, ул. Козлодуй, ул. Марек, ул. Патриарх Евтимий, ул. Райко Даскалов, бул. Съединение, ул. Аспарух, ул. Димчо Дебелянов, ул. Климент Охридски, ул. Люлин, ул. Морава, ул. Пирин, ул. Христо Смирненски, ул. Г. Раковски, ул. Елин Пелин, ул. Искър, ул. Калиакра, ул. Средна Гора, ул. Столетов, ул. Бачо Киро, ул. Драва, ул. Марица, ул. Отец Паисий, ул. Патлейна, Кристера Агро ЕООД.

– от 08:30 ч. до 16:30 ч. – с. Червенци – абонатите, електрозахранени от ТП 6.

– от 08:30 ч. до 16:30 ч. – с. Метличина – абонатите, електрозахранени от ТП 1.

– от 08:00 ч. до 17:00 ч. – с. Здравец – абонатите, електрозахранени от БКТП 4.

– от 08:00 ч. до 17:00 ч. – с. Приселци – абонатите, електрозахранени от ТП 1.

– от 09:00 ч. до 16:00 ч. – с. Партизани, с. Сладка вода, с. Боряна .

– от 08:30 ч. до 16:30 ч. – с. Калоян – абонатите, електрозахранени от ТП 2.

– от 09:00 ч. до 16:00 ч. – с. Средно село – ТП 1 и МТП 2.

– от 09:00 ч. до 16:00 ч. – с. Манастир – абонатите, електрозахранени от ТП 1 и МТП 3. .

– от 09:00 ч. до 16:00 ч. – с. Дебелец.

– от 08:00 ч. до 17:00 ч. – с. Китка – абонатите, електрозахранени от ТП РПЦ Китка.

– от 08:00 ч. до 17:00 ч. – с. Близнаци.

– от 08:00 ч. до 17:00 ч. – с. Старо Оряхово и с. Ново Оряхово.

– от 09:00 ч. до 16:30 ч. – част от с. Орешак, част от Вилна зона Осеново, част от Вилна зона Кранево.

– от 08:00 ч. до 17:00 ч. – с. Доброглед – абонатите, електрозахранени от ТП 1.

Коментирай