Без ток във Варна и областта днес…

Поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия без ток днес, 6 април, ще са следните места във Варненска област, съобщиха от ЕРП-Север за Sevastopol.bg:

– от 08:00 ч. до 16:00 ч. – гр. Варна – м-ст Боровец Север, м-ст Зеленика.

– от 08:30 ч. до 17:00 ч. – гр. Варна – ул. Морска сирена 37.

– от 08:00 ч. до 17:00 ч. – гр. Варна, кв. Аспарухово – ул. Иван Момчилов, ул. Сергей Румянцев, ул. Места, ул. Янтра, ул. Найчо Цанов.

– от 09:00 ч. до 13:00 ч. – гр. Варна – ул. Гавраил Кръстевич № 18, 20, 22, ул. Патриарх Евтимий № 5, 7, 7а, 12, ул. Гоце Делчев № 36, 51, 55, 63, ул. Петко Ю. Тодоров № 42-44, 45, 47, 48, 52, 54, 56, 57, 58, 62, 68, ул. Пенчо Славейков № 52, ул. Константин Величков № 32, 59-61, 61б, 63, фирмите: АНЕСТ ЕООД, КОВАЛЛИИНО -08 ЕООД, ЮС ХОЛДИНГ ЕООД, ДОНЧЕВ ГРУБ ЕООД, БИО РИТЪМ ЕООД, ЗЛАТЕН ДРАКОН-2 ООД, ТУИНС-91 ЕООД, МАРЧЕЛА ТРЕЙДИНГ ООД, ЕКИП ПРО ООД, ДЗЗД КАТЯ, ФИКС-ИТ ЕООД, БАБА И ВНУЦИ ЕООД, ГМ БИЛД ЕООД, МОНТЕН ИНВЕСТ ООД, МОНТАЖИ ВАРНА АД, ДАВИТ ООД, ПРОТЕМА ООД, ПРЕСИ ВЕТ ЕООД.

– от 09:00 ч. до 16:00 ч. – гр. Девня – клиентите, електрозахранени от ТП 1, както следва: бул. Съединение, ул. Васил Друмев, ул. Витоша, ул. Марек, ул. Пирин, ул. Плевен, ул. Райко Даскалов, ул. Сливница, ул. Фронтоваци, ул. Христо Ботев и ул. Явор.

– от 09:00 ч. до 16:00 ч. – гр. Провадия – абонатите, елекрозахранени от ТП 40 Провадия в м-ст Шашкъните и м-ст Разсадника.

– от 10:30 ч. до 16:00 ч. – гр. Белослав, кв. Акации – ул. Акации, ул. Арда, ул. Бельов, ул. Васил Априлов, ул. Васил Друмев, ул. Дунав, ул. Захари Стоянов, ул. Клокотница, ул. Пещерата, ул. Побити камъни, ул. Райна Княгиня, ул. Тимок, ул. Тунджа, ул. Шести септември.

– от 08:00 ч. до 17:00 ч. – с. Любен Каравелово – абонатите, електрозахранени от СТП 1 и СТП 2.

– от 09:00 ч. до 16:00 ч. – с. Манастир – абонатите, електрозахранени от ТП 1 и МТП 3.

– от 08:30 ч. до 17:00 ч. – с. Слънчево – абонатите, електрозахранени от ТП 1 и ТП 2.

– от 09:00 ч. до 16:00 ч. – с. Средно село и с. Млада гвардия – абонатите, електрозахранени от ТП 1 и ТП 2.

– от 08:30 ч. до 16:30 ч. – с. Шкорпиловци – абонатите, електрозахранени от ТП 3.

– от 09:00 ч. до 16:00 ч. – с. Войводино – абонатите, електрозахранени от ТП 2.

– от 09:00 ч. до 16:00 ч. – с. Неофит Рилски – абонатите, електрозахранени от ТП 4.

– от 09:00 ч. до 16:00 ч. – с. Кипра – абонатите, електрозахранени от ТП 1. .

– от 09:00 ч. до 16:00 ч. – с. Разделна – абонатите, електрозахранени от ТП 2.

– от 10:00 ч. до 16:30 ч. – с. Страшимирово, с. Езерово, гр. Белослав – кв. Белопал, фирмите: БУЛМАК, ЕНЕРГОРЕМОНТ, КОСМЕТИКПАК ООД, Хлорна станция на ТЕЦ Варна, стъкларско училище, ТЕЦ Варна- собствени нужди.

– от 08:30 ч. до 16:30 ч. – с. Неофит Рилски – абонатите, електрозахранени от ТП2, МТП 5, МТП 6.

Коментирай