Дунав (Русе) и Спартак (Варна) завършиха 1-1 (СНИМКИ)

Варненският Спартак завърши наравно 1-1 гостуването си на Дунав в Русе. Двубоят бе наблюдаван от над 1500 зрители, като соколите бяха подкрепени от около 100 души от Варна. След нулево равенство през първата част, в 53 минута на мача отборът на Спартак поведе в резултата с 0-1 чрез Янчо Андреев. След центриране от дясно Янаки Смирнов на задна греда надскочи защитник  на Дунав и обърна топката към Янчо Андреев, който с премерен шут направи вратарят на домакините безпомощен. Последва натиск на Дунав, но така и не се стигна до по-сериозно голово положение. В последната минута на мача след изсипана топка от центриране в наказателното поле на Спартак, най-съобразителен се оказа капитанът на Дунав – Диян Димов, който с елегантен удар с глава хвърли в екстаз публиката на градския стадион в Русе. Още в следващата атака защитата на Дунав заспа и Спартак изпусна да си тръгне с трите точки след като играч на соколите не успя да уцели топката при удобна ситуация.
===
Дунав Русе – Спартак Варна 1:1
53 мин. – 0:1 Янчо Андреев
90 мин. – 1:1 Диян Димов