Ясна е програмата за Купата на България и Първа лига

Спортно-техническата комисия към БФС обяви програмата за всички мачове от 1/16-финалите в турнира за Купата на България, както и двубоите до края на 12-ия кръг в Първа лига.

Купа България 1/16 финал

20.10 /вторник/ Кариана – Царско село 15:00 часа

21.10 /сряда/

Партизан (Червен бряг) – Левски 14.30 часа Диема спорт

Янтра Гб – Черно море 15:00 часа

Извор – Монтана 15:00 часа

Дреновец – ЦСКА 1948 15:00 часа

Севлиево – Славия 15:00 часа

Пирин Бл – Берое 17.30 часа Диема спорт

22.10 /четвъртък/

Оборище (Паннагюрище) – Ботев (Пд) 15.00 часа Диема спорт

Черноморец Бч – Септември Сф 15:00 часа

Созопол – Етър ВТ 15:00 часа

Надежда (Доброславци) – Ботев (Вр) 15:00 часа

03.11 /вторник/: Загорец – Локомотив (Пд) 13.30 часа Диема спорт

04.11 /сряда/: Спартак Вн – Арда Кж 13.30 часа

13.11 /петък/

Спортист 2009 – Лудогорец 13.30 часа Диема спорт

14.11 /събота/ Ботев (Ихтиман) – ЦСКА-София 13.30 Диема спорт

Беласица – Почива

Приема предложената програма от 9-ти до 12-ти кръг на Първа лига, както следва:

IX кръг

17.10 /събота/

Лудогорец – Царско село 17.45 Диема спорт

ЦСКА-София – Берое 20.15 Диема спорт

18.10 /неделя/ Ботев Вр – ЦСКА 1948 15.15 Диема спорт

Черно море – Монтана 17.45 Диема спорт

Славия – Левски 20.15 Диема спорт

19.10 /понеделник/

Ботев Пд – Етър ВТ 20.15 Диема спорт

20.10 /вторник/

Локомотив Пд – Арда Кж 17.30 Диема спорт

X кръг

24.10 /събота/

Царско село – Локомотив Пд 17.45 Диема спорт

Левски – Черно море 20.15 Диема спорт

25.10 /неделя/

ЦСКА 1948 – Славия 12.30 Диема спорт

Арда Кж – ЦСКА-София 17.45 Диема спорт

Монтана – Лудогорец 20.15 Диема спорт

26.10 /понеделник/

Ботев Пд – Ботев Вр 17.15 Диема спорт

Етър ВТ – Берое 19.30 Диема спорт

XI кръг

30.10 /петък/

Черно море – ЦСКА 1948 17.00 Диема спорт

Локомотив Пд – Монтана 19.15 Диема спорт

31.10 /събота/

Славия – Ботев Пд 16.30 Диема спорт

Берое – Арда Кж 18.45 Диема спорт

01.11 /неделя/

ЦСКА-София – Царско село 16.45 Диема спорт

Лудогорец – Левски 19.15 Диема спорт

02.11 /понеделник/

Ботев Вр – Етър ВТ 18.00 Диема спорт

XII кръг

06.11 /петък/

Царско село – Берое 17.30 Диема спорт

07.11 /събота/

Ботев Вр – Славия 12.30 Диема спорт

Ботев Пд – Черно море 15.00 Диема спорт

Левски – Локомотив Пд 17.30 Диема спорт

08.11 /неделя/

Етър ВТ – Арда Кж 12.30 Нова спорт

Монтана – ЦСКА-София 15.00 Диема спорт

ЦСКА 1948 – Лудогорец 17.30 Диема спорт

Коментирай